stojaki sklepowe na przyprawy

stojaki sklepowe na przyprawy

Stojaki są potrzebne w każdym sklepie. Na ogół są łączone z branżą odzieżową, jakkolwiek dzięki temu, że są rozmaite, sprawdzą się perfekcyjnie w każdym typu punktu sprzedaży.

stojaki sklepowe na skarpety

Stojaki chromowane – walory
•    zapewniają one obszerne możliwości, a absorbują niedużo miejsca
•    sprzyjają do prezentacji asortymentu w sposób uporządkowany oraz jasny
•    gwarantują efektowną oraz użyteczną ekspozycję towarów i banalny dostęp do nich klientowi
•    można na nich instalować lustra oraz w ten sposób uprościć przymiarkę.

Stojaki chromowane występują w najprzeróżniejszych formach, rozmiarach i odmianach oraz w ten sposób jakakolwiek branża znajdzie dobre dla siebie. Są też wielopoziomowe, co daje jeszcze pokaźniejsze możliwości ich zastosowania. Istotną cechą stojaków jest ich wytrzymałość na okoliczności atmosferyczne, gdy służą do ekspozycji na zewnątrz oraz prostota w czyszczeniu oraz wytrzymałość na zabrudzenia.

stojaki sklepowe

Warianty stojaków sklepowych
Stojaki chromowane na ubrania zapewniają przedstawianie ich w całości, zapobiegają gnieceniu się, a konsument ma banalny dostęp do garderoby. Poza tym są stojaki przeznaczone nie jedynie do prezentacji ubrań, ale kapeluszy, czapek, okularów, krawatów, torebek, butów, biżuterii.

stojaki sklepowe odzieżowe

Stojaki sprawdzą się również w sklepach spożywczych do prezentacji alkoholi czy papierosów. W innych typach sklepów służą one do układania gazet, widokówek, kwiatów. Stojaki chromowane można zamontować na kółkach czy też podstawach, to właśnie dzięki czemu łatwo je przesuwać, a pracownicy nie muszą dźwigać ciężarów. W zależności od przeznaczenia stojaków trzeba zwrócić uwagę na dopuszczalny ciężar, żeby nie prowokować niepewnych sytuacji dla konsumentów, czy personelu.